ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів закладів освіти обласного підпорядкування у 2019/2020 навчальному році

02 листопада 2019 року відбувся II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці). Оргкомітетом олімпіади було визначено місце проведення ІІ етапу олімпіади з трудового навчання – Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради. Радо зустрів вихованців та гостей олімпіади колектив Харківської спеціальної школи № 5.

Олімпіада з трудового навчання проводилась у два тури: теоретичного (здобувачі освіти відповідали на тестові завдання), практичного (під час якого дівчата виготовляли та декорували швейний виріб, а хлопці виготовляли й оздоблювали виріб із деревини).

Практичний тур проводився у затишних та просторих шкільних майстернях зі швейної та столярної справи. Дуже цікаві та оригінальні роботи були виконані учасниками ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Здобувачі освіти показали широку творчу уяву, фантазію та практичні навички.

Вітаємо всіх учасників олімпіади!

Опубліковано 02 Лис 2019 в 07:50. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.