І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

26 Жовтня 2015

Напередодні осінніх канікул Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради підсумовував результати І-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін, який, відповідно до наказу директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації А. В. Бабічева, проходив з 02.10.2015 по 23.10.2015 р.

У стінах рідної школи змагалися за право бути найрозумнішими учні 7 – 12 класів. Майже всі з них продемонстрували свої знання, наполегливість та бажання здобути перемогу з основних шкільних дисциплін. Але все ж таки є найкращі! Це:

з фізикиІІ місце: Шепель Д. (11 кл.) і Мішеніна Я. (9 кл.),

ІІІ місце: Кривуля О. (9 кл.), Вершкова О. (9 кл.), Блошенко А. (11 кл.), Гутор А. (8 кл.);

з біологіїІІІ місце: Качало Ф (9 кл.), Клявіна А. (9 кл.), Лозинський Г. (10 кл.), Попадюк О. (10 кл.);

з історіїІІ місце: Савченко С. (10 кл.),

ІІІ місце: Лозинський Г. (10 кл.), Попадюк О. (10 кл.), Дубницький О. (10 кл.);

з географіїІІІ місце: Попадюк О. (10 кл.), П’янов Д. (9 кл.), Пархоменко Я. (8 кл.), Губа К. (7 кл.);

з математикиІІ місце: Гутор А. (8 кл.), Попадюк О. (10 кл.), Матвійчук Т. (10 кл.),

ІІІ місце: Качало Ф. (9 кл.), Шепель Д. (11 кл.), Блошенко А. (11 кл.), Мача М. (12 кл.), Юдіна І. (12 кл.), Полуніна М. (12 кл.), Губа К. (7 кл.);

з укр. мови та літ-риІІ місце: Попадюк О. (10 кл.), Борох Е. (9 кл.), Свіріденко С. (8 кл.),

ІІІ місце: Блошенко А. (11 кл.), Мача М. (12 кл.), Губа К. (7 кл.).

Вітаємо переможців І-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та бажаємо відмінних результатів у наступних етапах!