І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

3 Жовтня 2018

3 жовтня 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці). Завдання олімпіади складалися з двох турів: теоретичного (учні відповідали на тестові завдання), практичного (під час якого дівчата виготовляли чохол для мобільного телефону, декоративні подушечки, а хлопці виготовляли виріб з деревини, декорували дощечку різьбленням). Дуже цікаві  та оригінальні роботи були виконані  нашими вихованцями.

За результатами двох турів було визначено учнів, які будуть представляти заклад на ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. А саме: Вершкова Олена (12 клас), Парфьонов Давид (12 клас), Шаталова Марія (10 клас), Бовтенко Лія (10 клас), Каплун Ілля (10 клас), Чарушин Володимир (9 клас)

Бажаємо всім учасникам успіхів!