І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

17 Жовтня 2018

17 жовтня 2018 року у приміщенні Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради проходив І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді брали участь вихованці 8-10 класів. Завдання для учасників були складені відповідно до вікових та психо-фізичних особливостей нечуючих дітей.

Діти із захватом та задоволенням виконували завдання тестового блоку. Під час виконання завдань теоретичного блоку деякі учасники мали труднощі із-за обмеженості словника. Виконання практичного блоку було пов’язане з використанням контурних карт, нанесенням назв географічних об’єктів. Учні із задоволенням працювали з картою.

За результатами   олімпіади переможцями стали: Стадник Федір,учень 8 класу та Шаталова Марія, учениця 10 класу.

Відповідно до рішення комісії Шаталова Марія, учениця 10 класу буде представляти наш заклад на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Бажаємо  Марії  перемоги!