I етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

9 Листопада 2015

9 листопада 2015 року в навчально-виховному комплексі пройшов І етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика, який є значущою загальнонаціональною акцією, ефективним засобом відродження рідної мови.

Мета конкурсу – сприяти утвердженню української мови, піднесенню її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шановливого ставлення до культури і традицій українського народу.

У конкурсі взяли участь учні 3-4 класів. Діти плідно попрацювали над конкурсними завданнями, які були складені таким чином, щоб кожен учасник зумів показати свій високий рівень володіння державною мовою. Садовничий Денис (3 кл.), Борщ Артем (3 кл.) і Валєєв Дмитро (4 кл.) найуспішніше справились із завданнями, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтувати одержані результати, робити висновки. Найбільшу кількість балів набрав Валєєв Дмитро.

Бажаємо цим хлопцям успіхів у ІІ етапі конкурсу, який відбудеться 21 листопада 2015 року.