«Хатинка для пернатого друга»

1 Квітня 2014

Харківський зоопарк розпочав підготовку до «Міжнародного дня птахів» (або ж «Дня зустрічі пернатих друзів»), який відзначають щорічно 1 квітня,  і проводить акцію «Хатка для пернатого друга». На території зоопарку всі бажаючі вчаться виготовляти шпаківні та синичники, або ж приходять до зоопарку з готовими хатинками для пташок, які потім будуть розвішані у місті.

Вихованці нашого закладу вирішили теж долучитися до цієї благородної акції, адже пташки – наші вірні помічники у захисті парків, садів, скверів від комах-шкідників. Тож на уроках трудового навчання у супроводі педагогів учні 5-10 класів власноруч виготовляли шпаківні. Це цікавий процес, проте потрібно бути уважними у дотриманні розмірів, щоб виготовлена хатка не стала сильцем для пташеняток. Наші діти дуже старалися та вкладали душу в плоди своєї праці, тож територія навчально-виховного комплексу збагатилася новенькими шпаківнями, до яких, ми сподіваємося, скоро вселяться шпаки.

Дякуємо нашим чуйним вихованцям та їхнім вчителям праці за виконану роботу!