Гра-квест «Солодке дерево»

Родзинкою дня 12 травня 2017 року в літньому таборі праці та відпочинку «Джерело стала дуже популярна серед вихованців гра-квест «Солодке дерево».

Кожному загону треба було знайти 8 відповідних до завдання дерев, які ховали  у своїй кроні солодкий подарунок. Таким чином наприкінці квесту діти повинні були назбирати чималу кількість різноманітних цукерок. Загін, який першим знаходив всі дерева, набував звання переможця і щасливого володаря солодощів.

Ця гра поглибила знання школярів про природу рідного краю, її красу та самобутність, стимулювала замислитися про збереження і примноження природних ресурсів  у майбутньому. До того ж нагодувала дітлахів улюбленими смаколиками!

Опубліковано 13 Чер 2017 в 12:37. Рубрика: Новини.