Гості з Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

16 Березня 2021

16 березня 2021 року студенти 4 курсу факультету початкового навчання Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відвідали Комунальний заклад «Харківської спеціальної школи № 5» Харківської обласної ради.

Студенти ознайомилися із школою, відвідали класні кімнати початкової школи, медичний кабінет, виставкову залу. У закладі освіти працює 9 гуртків, де кожна дитина може вільно малювати, вишивати, ткати, займатися спортом. І все це відбувається під керівництвом вправних, творчих педагогів.

Студенти побувати на уроці в 1 класі і побачили, як цікаво та незвичайно проходить урок для дітей з порушенням слухової функції. Навчання ведеться білінгвально, учитель використовує жестову мову і дактильну азбуку, дуже чітко промовляє слова. Діти дуже активні та привітні, виявляють хист до навчання. Ознайомилися з методикою проведення корекційно-розвиткового заняття. Вразило величезне бажання дитини навчитися говорити так, щоб її розуміли.