Гості з Китайської Народної Республіки

27 Вересня 2018

27 вересня 2018 року КЗ «ХС НВК» ХОР прийняв почесних гостей з Китайської Народної Республіки – аспірантів  Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.

Знайомство із закладом розпочалося з презентації досвіду роботи колективу школи (модератор Кукліна Г.І., в.о. директора НВК) і святкового концерту, підготовленого  учнями і педагогами школи. Після концерту для майбутніх освітян з Китаю були проведені оглядові екскурсії до шкільного Музею сурдопедагогіки (куратор Когтєв А.В.), реабілітаційного кабінету (куратор Терехова І.Ю.), ЛЕГО-кімнати (куратор Астапова Ю.І.) та до інших приміщень НВК, що сприяють навчанню, вихованню і здоровому розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Також педагогами навчального закладу було презентовано фрагменти уроків, виховних заходів та тренінгів, які стали підтвердженням інноваційної діяльності колективу з питань корекційної освіти.

Найбільшу зацікавленість гостей викликало відвідання майстер-класів на базі навчально-виховного комплексу. Педагогами і вихованцями школи проведені: майстер-клас з вишивання стрічками (куратор Лупандіна В.М.), майстер-клас з ткацтва (куратор Нікітюк Г.В.), майстер-клас з писанкарства (куратор Кравченко Н.Д.). Цікавим, позитивно-зарядженим доповненням до основної програми зустрічі став флешмоб «Ти – мій друг і я – твій друг!», який закінчився обміном пам’ятними сувенірами на згадку.

Під час свого візиту студенти не тільки ознайомилися з методиками та особливостями навчально-виховного процесу у спеціальному навчальному закладі, а й отримали чудові враження від спілкування з вихованцями та педагогами школи.