Гала-концерт онлайн-фестивалю «Натхнення»

30 Листопада 2021

30 листопада 2021 року відбувся гала-концерт 27-го Фестивалю творчості дітей з особливими освітніми потребами “Натхнення”. Фестиваль організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Комунальним закладом «Харківський міський центр дозвілля молоді» і представлений в онлайн-форматі.

Пройшовши І відбірковий тур, відеоролики з виступами вихованців Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради зайняли гідне місце у калейдоскопі дитячих талантів з інтернатних закладів міста. Щасливими переможцями та володарями дипломів онлайн-фестивалю стали учениця 8-го класу з жестовою піснею “Мамо” і Зразковий художній колектив КЗ «ХСШ №5» ХОР дитячий театр костюму “Аліса”  з колекцією «Святкова».

Ми пишаємося нашими юними героями і талановитими артистами!