Гала-концерт фестивалю «Натхнення»

25 Листопада 2014

25 листопада в кіноконцертному залі «Україна» відбувся ювілейний, двадцятий гала-концерт щорічного фестивалю художньої самодіяльності «Натхнення», який традиційно проводиться між закладами інтернатного типу обласного підпорядкування Департаментом  у справах сім ї, молоді та спорту.

В цьому заході взяли активну участь наші вихованці, які заздалегідь старанно готували свої номери:  яскраві танці, ліричні жестові пісні, артистичну пантоміму. До участі в фестивалі були залучені і найменші наші вихованці, які підготували зворушливий дитячий танок. Жоден з номерів наших дітей не лишив байдужою глядацьку аудиторію, кожен учасник був нагороджений гучними оплесками та схвальними вигуками.

Участь колективу наших вихованців у фестивалі гідно представила наш заклад, а діти змогли виявити свої творчі нахили та відчути визнання їхнього таланту. Всі наші учні були нагороджені солодкими подарунками, а танцювальний колектив наших найменших учасників, актриса пантоміми Дідур Юлія, та виконавець жестової пісні Чарушин Володимир були нагороджені дипломами лауреатів фестивалю.

Дякуємо нашим дітям за активність та бажаємо нових творчих злетів!