Гала-концерт фестивалю «Натхнення»

20 листопада 2019 року в Харківському державному культурному центрі відбувся гала-концерт 25-го Фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями “Натхнення”. Цей справжній калейдоскоп дитячих талантів організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Комунальним закладом «Харківський міський центр дозвілля молоді».

У стилізованому під казку гала-концерті взяли участь понад 200 здобувачів освіти зі спеціалізованих, санаторних та спеціальних шкіл міста. Діти співали і брали участь у танцювальних баттлах, відчуваючи себе справжніми героями казкового дійства.

Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради гідно представили учениця 11-го класу з жестовою піснею “Світ врятує любов!”, учениця 3-го класу з клоунадою «Повітряна кулька» і дитячий театр костюму “Аліса”  із почесним званням «Зразковий художній колектив». Виступ цього славетного колективу з новою колекцією «Світ чарівництва», яка стала справжнім вибухом краси і креативності, отримав  головну нагороду фестивалю і диплом Гран-прі! Інші наші вихованці теж отримали дипломи лауреатів фестивалю і солодкі подарунки.

Всі учасники фестивалю – діти з обмеженими здібностями, і для них кожен вихід на сцену – це крок до подолання себе. Ми пишаємося нашими юними героями і талановитими артистами!

Опубліковано 20 Лис 2019 в 11:49. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.