Гала-концерт фестивалю «Натхнення»

20 листопада 2018 року о 15.00 у Харківському муніципальному культурному центрі відбувся гала-концерт 24-го Фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями “Натхнення”. Цей справжній калейдоскоп дитячих талантів організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Комунальним закладом «Харківський міський центр дозвілля молоді».

У гала-концерті взяли участь понад 600 виступаючих і глядачів. Діти співали і брали участь у танцювальних battle.

Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради гідно представили: Чарушин Володимир (9 кл.) і Черкашина Софія (5 кл.) з музично-хореографічною композицією «Ми удвох», Шаталова Марія (10 кл.) з жестовою піснею «Ніжність» і вже відомий всій Україні та поза її межами дитячий театр костюму “Аліса”, якому нещодавно було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив». Виступ цього славетного колективу з новою колекцією «Каламбур» став справжнім вибухом позитиву і креативності та отримав  головну нагороду фестивалю і диплом Гран-прі! Інші наші вихованці теж отримали дипломи лауреатів фестивалю і солодкі подарунки.

Всі учасники фестивалю – діти з обмеженими здібностями, і для них кожен вихід на сцену – це крок до подолання себе. Ми пишаємося нашими юними героями і талановитими артистами!

Опубліковано 20 Лис 2018 в 16:39. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.