Гала-концерт фестивалю «Натхнення»

27 Листопада 2017

27 листопада 2017 року о 15.00 у кіноконцертному залі “Україна” відбувся гала-концерт традиційного фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями “Натхнення”. Цей справжній калейдоскоп дитячих талантів організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Комунальним закладом «Харківський міський центр дозвілля молоді».

Наш навчально-виховний заклад  гідно представили учень 8-го класу Чарушин Володимир з жестовою піснею “Мрії назустріч” і вже відомий всій Україні та поза її межами дитячий театр костюму “Аліса”. Колектив театру «Аліса» з новою колекцією «Коловорот», яка стала справжнім вибухом краси і креативності, отримав  головну нагороду фестивалю і диплом Гран-прі! Інші наші вихованці теж отримали дипломи лауреатів фестивалю і солодкі подарунки.

Всі учасники фестивалю – діти з обмеженими здібностями, і для них кожен вихід на сцену – це крок до подолання себе. Ми пишаємося нашими юними героями і талановитими артистами!