Гала-концерт фестивалю «На крилах натхнення»

7 Грудня 2015

7 грудня 2015 року у залі Обласного ОМТКЦ (мала зала ХНАТОБу) відбувся гала-концерт переможців відкритого фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення». Цей фестиваль проводився у листопаді цього ж року і став гарною нагодою для людей з особливими потребами долучитися до художньої творчості, літературного та музичного мистецтв, що є вкрай важливим для осіб з інвалідністю.

Справжнім вибухом емоцій, який надовго залишиться в пам’яті і буде зігрівати серця приємними спогадами, завершився цей фестиваль. Гала-концерт фестивалю «На крилах натхнення» зібрав повний зал. На свято творчості завітали почесні гості, серед яких були організатори фестивалю – «Представництво ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» в Харківській області за підтримки Департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації. Також зі словами привітання виступили представники різних організацій та установ, що цього року стали друзями та партнерами фестивалю.

З концертними номерами на сцені ХНАТОБу виступали кращі з кращих, чиї таланти були високо оцінені журі. Дзвінкі голоси проникали до самого серця, ноги наче самі пускалися в танок, дивлячись на виступи танцювальних колективів, а художнє читання заворожувало. Окрім яскравих виступів, не менш колоритною та креативною була виставка декоративних робіт, фотографій людей з обмеженими можливостями здоров’я, що отримали високі оцінки від журі.

Не новина, що у КЗ «ХС НВК» ХОР багато талановитих учнів. Але кожного разу, коли на сцені виступають наші вихованці, серце завмирає і переповнюється гордістю! Цього року серед нагороджених спеціальними призами та дипломами: у жанрі «Хореографія» І-ше місце зайняли Шаталова Марія (7 кл.) з жестовою піснею «Ангелы» і колектив театру костюма «Аліса» з композицією «Птахи небесні»; у жанрі «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво» гран-прі отримали Стадник Федір (5 кл.) та Верхогляд Софія (5 кл.) за гобелен «Соняшники». Приємно, що разом із дипломами і званнями Лауреатів, Дипломантів Фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями «На крилах натхнення» діти отримали і цінні подарунки від спонсорів фестивалю. Вітаємо і пишаємося вами, наші юні таланти!

Учасники фестивалю в котрий раз довели собі та іншим, що незважаючи на фізичні обмеження чи проблеми зі здоров’ям, вони можуть жити повним і яскравим життям. Талановиті, усміхнені, окрилені – їх важко було назвати особливими… Долаючи біль, труднощі, страх, ці діти піднялися над буденністю на крилах – крилах натхнення!