Гала-концерт фестивалю «На крилах натхнення»

5 Грудня 2019

5 грудня 2019 року у залі Обласного ОМТКЦ (мала зала ХНАТОБу) відбувся гала-концерт переможців відкритого фестивалю творчості людей з інвалідністю «На крилах натхнення». Цей фестиваль проводився у листопаді цього ж року і став гарною нагодою для людей с особливими потребами здоров’я долучитися до художньої творчості, літературного та музичного мистецтв, що є вкрай важливим для осіб з інвалідністю. Гала-концерт приурочений до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Захід, організований Конфедерацією громадських організацій інвалідів України, проходить за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

У гала-концерті на сцені ХНАТОБу виступали кращі з кращих, чиї таланти були високо оцінені журі. Окрім яскравих виступів танцювальних колективів, вокалу і художнього читання, не менш колоритною та креативною була виставка декоративних робіт, фотографій людей з обмеженими можливостями здоров’я, що отримали високі оцінки від журі.

УКомунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної радибагато талановитих учнів. Але кожного разу, коли на сцені виступають наші вихованці, серце завмирає і переповнюється гордістю! Учні 1-3 класів вразили глядачів жестовою піснею «Світ врятує любов». А зразковий художній колектив дитячого театру костюму «Аліса» показав нову колекцію «Світ чарівництва». Під час заходу діти мали можливість поспілкуватись з українським співаком Олександром Квартою та з вже добре знайомими друзями з команди TotalAnswerDance.

Дякуємо організаторам за емоції та можливість продемонструвати таланти нечуючих дітей!