Гала-концерт фестивалю «На крилах натхнення»

6 Грудня 2017

6 грудня 2017 року у залі Обласного ОМТКЦ (мала зала ХНАТОБу) відбувся гала-концерт переможців відкритого фестивалю творчості людей з обмеженими можливостями здоров’я «На крилах натхнення». Цей фестиваль проводився у листопаді цього ж року і став гарною нагодою для людей с особливими потребами здоров’я долучитися до художньої творчості, літературного та музичного мистецтв, що є вкрай важливим для осіб з інвалідністю.

Вже четвертий рік поспіль фестиваль, організований Конфедерацією громадських організацій інвалідів України, проходить за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Відбірковий тур фестивалю пройшов 29 листопада 2017 року в Харківському вищому ліцеї мистецтв та Харківському професійному ліцеї будівельних технологій.

У гала-концерті на сцені ХНАТОБу виступали кращі з кращих, чиї таланти були високо оцінені журі. Окрім яскравих виступів танцювальних колективів, вокалу і художнього читання, не менш колоритною та креативною була виставка декоративних робіт, фотографій людей з обмеженими можливостями здоров’я, що отримали високі оцінки від журі.

Не новина, що у КЗ «ХС НВК» ХОР багато талановитих учнів. Але кожного разу, коли на сцені виступають наші вихованці, серце завмирає і переповнюється гордістю! Цього року серед нагороджених спеціальними призами та дипломами: у жанрі «Хореографія» І-ше місце зайняли колектив театру костюма «Аліса» з композицією «Котовасія»; у жанрі «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво» диплом І ступеня отримала Дейнега Поліна (6 кл.) і диплом ІІІ ступеня Клявіна Аліна (11 кл.).

Вітаємо і пишаємося вами, наші юні таланти!