“Фрукти та ягоди”

15 Жовтня 2024

Вихованці старшої логопедичної групи “Пізнайко” знайомились та опановували артикуляційні вправи для гарної вимови звуків. Своєчасне оволодіння мовою – основа розумового розвитку дитини, запорука повноцінного спілкування з оточуючими людьми. Тому дистанційне навчання відкриває широкі перспективи для логопедичної роботи з дошкільниками. Вихованці старшої логопедичної групи “Пізнайко” знайомились та опановували артикуляційні вправи для гарної вимови звуків. Вчитель-логопед занурював дітлахів в казку для корекції звуковимови, а вихователі закріплювали мовлення на своїх цікавих заняттях з іграми-онлайн за темами: “Фрукти та ягоди”. Діти з радістю чекали на заняття в онлайн-садочку, де можна погратися, помалювати, потанцювати та зліпити цікаві вітаміни.