Флешмоб

12 Лютого 2019

12.02.2019 до Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради завітала активна молодь Харківщини з Флешмобом зі студії TotalAnswerDance. Знайомство з цими незвичайними танцюристами відбулося 31.01.2019 на DemoDay UPSHIFT, де команда нечуючих учнів представляла свій проект «Почути серцем», що покликаний нести у суспільство культуру глухих. Команда «Почути серцем» долучилася до досвіду активної молоді міста. Студію TotalAnswerDanceбуло запрошено для проведення флешмобу до закладу освіти. Спільний захід відрізнявся надзвичайною активністю усіх учасників. Нечуючі діти за допомогою танцювальних рухів довели, що перепон для спілкування та діяльності не існує. У ході заходу народилася ідея проведення міського флешмобу для усіх бажаючих на майданчику біля ХАТОБу. Щиро вдячні організаторам флешмобу!