Фіксики на весняному святі у дошкільних групах для дітей з порушеннями слухової функції

15 Березня 2018

15 березня відбулось свято Весни у дошкільних групах для дітей з порушеннями слухової функції. В гості до дітей завітали улюблені мультиплікаційні герої – Фіксики Сімка, Нолік та їх матуся Мася. Фіксики допомогли дітям полагодити годинник, дізнатись, які існують інструменти і, звичайно, весело розважитись. Дівчатка приготували для матусь танок «Сонечка», а хлопчики виступили у ролі маленьких кухарів. Наймолодші вихованці подарували матусям красиві букети, а для бабусь скали найсмачніші торти. Яскраві листівки, які діти подарували своїм мамам, не залишили їх байдужими. І, звичайно, не обійшлось без подарунків для малюків від адміністрації нашого закладу.

Вітаємо всіх з приходом весни і бажаємо яскравого і теплого сонечка, сприятливої погоди і гарного настрою щодня!