Фестиваль «Дитяча площАРТка#4» Настільна ігротека Іград Майстерня технофруктів з IT-Univer

11 Квітня 2018

11 квітня 2018 року в рамках Фестивалю «Дитяча площАРТка#4» учні 4-го класу КЗ «ХС НВК» ХОР взяли участь в одному із спеціальних заходів фестивалю – Настільній ігротеці Іград Майстерня технофруктів з  IT-Univer. Разом з іншими дітлахами наші дівчата змогли проявити свої здібності у таких мегапопулярних настільних іграх, як  «Майстерня технофруктів», «Cut the Rope», «Воображарий Junior», «Грузи и Вези», «Заврики» та ознайомилися з іншими динамічними, веселими і азартними настільними іграми, які не тільки поширюють знання про оточуючий світ, а  й сприяють розвитку уяви, творчості, просторового мислення і уваги. Але найголовнішим позитивним враженням від ігротеки стало спілкування з чуючими однолітками і веселе проведення часу в їх щирій і дружній компанії.

«Дитяча площАРТка#4» – фестиваль творчої взаємодії та культурного просвітництва в межах проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що реалізується за підтримки Європейського Союзу, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту і Департаменту освіти Харківської міської ради. Проходить у Харкові з 11по18 квітня. Мета фестивалю «Дитяча площАРТка» — створення нових креативних просторів для творчої взаємодії без дискримінації через активізацію співпраці культурних активістів, працівників освіти та культури, дітей та молоді.