Ерудит 2018

01 березня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс «Харківської обласної ради відбувся І шкільний етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», Харківської обласної організації УТОГ.

Учні 12-го класу виконували тестові завдання з семи навчальних предметів, яки вони опановували протягом усіх років навчання.

Тести для конкурсу були підготовлені висококваліфікованими фахівцями КВНЗ «ХАНО».

Протягом 4-х годин майбутні випускники змагалися за перемогу у конкурсі. Найважчим завданням для нечуючих вихованців став переказ з української мови. Проте усі учасники впоралися із запропонованими завданнями і кожен з учнів набрав більше балів саме з тих предметів, до яких є природні нахили.

І місце посіла  Яцюк Анна, ІІ місце поділили Лозинський Геннадій та Дубницький Олександр, ІІІ місце –  Рябець Олександр, Попадюк Олексій та Бондаренко Сергій. Дипломами учасників відзначені Плотников Микита та Кривонос Іван.

Вітаємо переможців та учасників та бажаємо Яцюк Анні успішної участі у наступному етапі конкурсу  «Ерудит» у м.Києві!

Опубліковано 01 Бер 2018 в 15:17. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.