Екскурсія на ХТЗ

29 Жовтня 2014

24 жовтня учні випускних класів нашого навчально-виховного комплексу (10,11,12-й класи) здійснили пізнавальну екскурсію на Харківський тракторний завод у межах плану заходів професійної орієнтації.

Наші майбутні випускники відвідали цехи, де мали змогу спостерігати всі етапи процесу виготовлення тракторів. Дітям розказали про історію створення та функціонування заводу, показали деякі цінні пам’ятні експонати. Наприклад, нашим вихованцям було приємно сфотографуватися на фоні першого трактора, випущеного в Харкові.

Учням розповіли, що на підприємстві працюють також люди з особливими потребами, і запросили до майбутньої співпраці. Тож ця екскурсія стала не лише пізнавальною, але й корисною для визначення майбутнього фаху наших вихованців.