Екскурсія містом

7 Червня 2012

Екскурсія містом  була пов’язана з чемпіонатом Євро-2012. На головній площі Харкова діти мали змогу спостерігати за  підготовкою до відкриття фанзони «Євро-2012», за оформленням велетенського телеекрану, реконструкцією площі.

Учні дізнались, що на фанзоні встановлено 104 відеокамери спостереження. Обслуговувати фанзону буде велетенський табір – 64 волонтера із дев’яти  країн світу, які володіють англійською, німецькою, французькою, російською та іншими мовами.

Під час екскурсії дітей вразила краса тематичної клумби з символами «Євро-2012» (у місті їх 3), на яких висаджено 11000 квітів. Щоб створити їх, треба було отримати дозвіл УЄФА і суворо дотримуватися усіх вимог щодо розмірів та  кольорів квітів. Всього у м. Харкові до «Євро-2012» було висаджено більше 1000000 квітів.

Відпочили діти у прохолоді фонтанів перед театром опери та балету, не проминули ігрові майданчики, скуштували морозиво, відвідали зоопарк.