Екскурсія до Харківської міської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки ім. К. С. Станіславського

20 Квітня 2016

20 квітня 2016 року для учнів 10-12 класів за ініціативи педагогів навчально-виховного закладу була проведена екскурсія до Харківської міської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки ім. К. С. Станіславського – єдиної у Східному регіоні та найстарішої в Україні бібліотеки, що спеціалізується по галузях мистецтва, проблемах культури, художній літературі.

Комунальний заклад культури «Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім. К. С. Станіславського створена у 1955 р. Її засновник – доктор мистецтвознавства, професор В.М. Айзенштадт. Сьогодні бібліотека – унікальний культурний центр, який приваблює оригінальними інтер’єрами, володіє зручними для роботи читальними залами, виставковими площами і концертним залом.

Старшокласників ознайомили з п’ятьма відділами бібліотеки: відділом комплектування та обробки літератури, відділом театрального та образотворчого мистецтва, нотно-музичним відділом, відділом рідких книг та рукописів, довідково-бібліографічним відділом. Під час лекції з мультимедійною презентацією за темою «Краса по-японськи» діти отримали чимало цікавої інформації про особливості чайної церемонії в Японії, про таємниці мистецтва японського живопису Сумі-е та розпису шовку. Також з нашими вихованцями був проведений короткий майстер-клас з орігамі.

Ми дуже вдячні робітникам  ХМСМТБ ім. К. С. Станіславського за гостинність та теплий прийом! До нових зустрічей!