Екскурсія до Харківського зоопарку

3 Грудня 2015

У рамках проведення Міжнародного дня інвалідів у навчально-виховному комплексі заплановано і проводиться багато заходів. Із вдячністю зазначаємо, що у місті Харкові є чимало організацій, які переймаються проблемами дітей з особливими потребами і не тільки беруть участь у проведенні запланованих заходів, а й самі ініціюють благодійні акції для наших вихованців.

Таким подарунком стало запрошення на світлини до Харківського зоопарку.

3 грудня 2015 року 60 учнів отримали можливість поширити свої знання та уявлення про життя тварин взимку.

Висококваліфіковані екскурсоводи, які попередньо розділили дітей на 3 вікових групи, провели свої захоплюючі лекції про тваринний світ України прямо серед казково-чарівних зимових ландшафтів парку. Потім усі разом завітали в гості до екзотичних тварин. Зима для них – важкий період, тому й умови утримання мають бути особливими.

Найбільші позитивні емоції дівчата і хлопці отримали від контактного спілкування з тваринами: брали до рук черепаху, морську свинку; бавилися з пухнастим кроликом; гладили і годували нутрію, дикобраза і навіть їжака; розглядали особливості сови, лисиці, єнотоподібної собаки; знайомилися з символом наступного року – мавпочкою – та з іншими цікавими тваринами.

Наприкінці екскурсії наші вихованці отримали від адміністрації зоопарку смачні подарунки і захоплюючі книжки про тварин.

Дякуємо адміністрації Харківського зоопарку

і особисто директору, Григорьєву Олексію Яковичу,

за організацію та проведення такої чудової екскурсії!