Екскурсія до Харківського зоопарку

31 Травня 2016

31.05.2016 року вихованці  літнього табору праці та відпочинку «Джерело» відвідали Харківський зоопарк.

Діти з цікавістю спостерігали за бегемотами, рожевими фламінго, слонами та іншими вихованцями зоопарку. Вивчали повадки тварин, годували їх овочами, їм було приємно не тільки дивитися  на тварин, годувати, а й просто гуляти доглянутими стежками та милуватися гарним краєвидами. У зоопарку є дуже гарні місця, де можна відпочити після тривалої прогулянки та зробити цікаві фотографії  на фоні тварин.

Екскурсія дуже сподобалась дітям, вони повернулись до школи веселі, сповнені приємних вражень.

Адміністрація, педагогічний та учнівський  колективи висловлюють щиру подяку Харківському зоопарку за цікаву екскурсію!