Екскурсія до Харківського історичного музею

18 Вересня 2018

15.09.18 та 18.09.18 у рамках фестивалю «ІнклюзіОN: туризм та інклюзія» для учнів КЗ «ХС НВК» ХОР було організовано екскурсію до Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова. Завдяки цьому фестивалю, що відбувається у Харкові уже втретє, майже всі наші вихованці середньої та старшої школи отримали змогу побачити чудову експозицію музею.

Екскурсовод повів дітей повз цікаві експонати, що ніби занурили всіх присутніх у минуле. Діти довідалися про те, які істоти мешкали на Харківщині під час льодовикового періоду. Розповідь гіда також торкнулася історії появи перших поселень на території нашої держави. Перед дитячими очима поплили таємниці трипільці, войовничі скіфи. Присутні дізналися, коли на територію нашої країни прийшли слов’яни, як виникла Русь та чим відзначилися київські князі, звідки походить наш герб та як він використовувався раніше. Учні познайомилися з відважними козаками, їх озброєнням, довідалися, хто ними керував.

Ця екскурсія допомогла дітям усвідомити важливість значення нашого історичного минулого у становленні держави.