Екскурсія до світу фауни

21 Листопада 2013

Сьогодні, 20 листопада 2013 року, ранок для наших дітей розпочався щасливою звісткою: нас запросили на екскурсію до «Екопарку Фельдмана».

Для її здійснення до ґанку  НВК було подано екскурсійний автобус, зручно розмістившись в якому ми відправилися в цікаву мандрівку. У парку нас стрічав привітний екскурсовод, який провів ґрунтовну та захоплюючу розповідь про його мешканців. Наші діти не лише мали змогу милуватися пухнастими тваринами, яскравими птахами, але й могли погладити звірів, якщо це було небезпечно.  Екопарк має велику площу і багато екзотичних мешканців, тож дітям було приємно та цікаво гуляти поміж вольєрів і кліток.

Наостанок всіх охочих пригостили солодкою ватою та чаєм.

До школи всі наші вихованці повернулися задоволеними, сповненими нових вражень та знань про світ тварин.

Дякуємо адміністрації Екопарку та сподіваємось на подальші зустрічі!