Екскурсія до музею Шоколаду

13 Травня 2014

13 травня 2014 року діти навчально-виховного комплексу побували на захоплюючій екскурсії в обласному центрі культури і мистецтва, де  компанією АВК організовано музей Шоколаду.

У приміщенні музею вихованців одразу огорнула атмосфера затишку та зачарував ні з чим незрівнянний аромат шоколаду. Привітна дівчина-екскурсовод розповіла багато цікавих історій, пов’язаних з шоколадом, продемонструвала технологію виготовлення цього солодкого продукту у давні часи, пояснила, що зараз усі процеси автоматизовані.

З великим інтересом  діти оглянули виставку шоколадних виробів. Нікого не залишили байдужими  різноманітні фігури, музичні інструменти, іграшки, шоколадні шахи. А солодкі картини, написані глазур’ю на білому та чорному шоколаді, вразили усіх відвідувачів  своєю неповторністю.

На завершення екскурсії  для вихованців була проведена дегустація чорного та білого шоколаду. З незвичних  солодких фонтанів  діти куштували неперевершений шедевр кондитерського мистецтва усіх часів – теплий ароматний шоколад.