Екскурсія до Музею Кави

9 Вересня 2021

Серед цікавих івентів до Міжнародного дня глухих, підготовлених Digital Kharkiv у партнерстві з ГО «Соціальна єдність», вихованцям Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради запам′ятається ще один захід: 23 вересня 2021 року учні 8-11 класів відвідали Музей кави – перший в Україні інтерактивний майданчик, де можна отримати максимум інформації про улюблений напій.

Під час екскурсії були враховані особливості сприйняття нечуючих дітей – локація музею облаштована спеціальними QR-кодами з посиланням на інтерактивну екскурсію з сурдоперекладом. Тому все було зрозуміло: майбутні кофемани отримали нові знання про історію виникнення та умови зростання кави, про те, які пропорції має «ідеальна чашка» кави, яку користь має кава-espresso, хто такий бариста-професіонал і скільки він знає способів приготування смачної кави… Старшокласники не тільки пригостилися відмінним капучіно, а і спробували щось намалювати у своїй чашці кави, наслідуючи цінним порадам баристи.

Дякуємо організаторам такого незвичайного заходу! До того ж він став святковим – 23 вересня КЗ «ХСШ №5» ХОР разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день жестових мов!