Екскурсія до екопарку Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості

11 Червня 2013

11 червня 2013 року Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості для усіх вихованців шкіл – інтернатів обласного підпорядкування організував розважально-ігровий захід на території свого екопарку. Вихованці закладу  праці  та  відпочинку  з  цілодобовим  перебуванням «Джерело» з великим задоволенням взяли участь у заході.

З цікавістю та ніжністю  діти годували з рук коней, гладили їх та їздили верхи.

Дуже пізнавальними для наших вихованців стали майстер-класи, проведені під відкритим небом.  Діти виконували малюнки у різних техніках, робили фігурки з глини. Для усіх учасників заходу організатори підготували інтерактивні  захоплюючі ігри, у яких кожен спробував свої сили у витривалості, увазі та просто зарядився позитивним настроєм!

Дякуємо організаторам за проведений захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!