Екскурсія до Екопарку

27 Жовтня 2015

27 жовтня, під час осінніх канікул, переможці всіх конкурсів, проведених протягом святкового тижня «Золота осінь», та переможці І-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін відвідали Екопарк Фельдмана. Ми завжди з великим задоволенням приймаємо запрошення до цього дивовижного парку!

За дітьми у назначену годину приїхав казково розмальований автобус, який зустріли з посмішками та передчуттям неймовірних пригод. Екопарк зустрів дітлахів яскравими осінніми фарбами та ввічливими, турботливими працівниками. Екскурсовод провів по території цікаву екскурсію і розповів про нових мешканців. Після традиційного обіду, який на свіжому повітрі здається найсмачнішим, учнів відвели у зону контактного зоопарку, де кожний мав можливість не тільки спостерігати за тваринами, а і близько поспілкуватися з ними.

Щиро дякуємо організаторам за гарний настрій та позитивні емоції, які отримують вихованці нашої школи під час кожної такої поїздки!