Екологічна акція «Збери сміття – збережи дерево життя»

2 Червня 2016

2 червня 2016 року юні «чистюлі» з літнього табору праці та відпочинку «Джерело» взяли участь в екологічній акції «Збери сміття – збережи дерево життя». Акція носила характер справжнього конкурсу: переможцем мав бути той загін, який назбирає найбільшу кількість сміття з прилеглої території за певний час (30 хвилин).

Озброєні спеціальними рукавичками та мішками, діти з захопленням почали змагання. На «превеликий жаль», на території школи сміття не знайшлося, тому вихованці перейшли до пошуків на прилеглій території, що за 20 м від шкільного паркану. Збирали пластикові пляшки, обгортки від цукерок та інший всілякий мотлох невеликого розміру.

Мішки наповнювалися дуже повільно – з’ясувалося, що  мешканці мікрорайону у більшості є культурними людьми! Але все ж таки у назначений час загони представили результати своїх колективних зусиль на розсуд досвідченого журі. Після зважування мішків із сміттям місця розподілилися таким чином: ІV місце – 1-й загін (1 кг), ІІІ місце – 2-й загін (1, 650 кг), ІІ місце – 3-й загін (3. 500 кг) і І місце посів 4-й загін, який назбирав аж 4, 300 кг сміття.

Дивлячись на те, з яким бажанням діти брали участь у цьому заході, можна з упевненістю констатувати – вихованці нашої школи ростуть справжніми охоронцями екології рідної планети!