Дорогу талановитим та обдарованим

30 Листопада 2015

30 листопада 2015 року в навчально – виховному комплексі відбувся тематичний вечір казки. Усі вихованці, від підготовчого до 12-го класів, із великим задоволенням взяли участь у даному заході. Глядачам були представлені фрагменти багатьох казок, і учні повинні були відгадати назву.

Слід відмітити, що режисерами постановок були самі учні, які кожну казку показали в сучасному ракурсі та змінювали її сюжет. Тому всі казки були незвичайні,загадкові та фантастичні.

Після кожного інсценування глядацький зал вибухав оплесками. Костюми для виступів були зроблені школярами власноруч.

Ми ще раз переконалися: якщо даєш дитині можливість для творчості, самостійності, вкладаєш любов та натхнення, то і дитина повністю розкриває свій потенціал і талант.