Допомога безпритульним тваринам у Poryatunok Tvaryn Kharkiv

22 Жовтня 2019

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин (World Animal Dey). Товариства захисту тварин багатьох країн світу заявили про готовність щороку організовувати масові заходи для захисту довкілля і підвищення активності в захисті тварин. Вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради вирішили приєднатися до міжнародної спільноти та провести благодійну акцію – допомогти безпритульним тваринам рідного міста.

На гроші, зібрані під час проведення осіннього ярмарку, школярі купили сухий корм і передали волонтерам Центру Poryatunok Tvaryn Kharkiv. Учні 5-10 класів, які 22 жовтня 2019 року особисто приїхали до Центру, вдосталь наспілкувалися з хвостанями – весела гра, прогулянки на території Центру, годування, почухони… Але найбільше враження діти отримали від драматичних історій врятованих тварин. Зоозахисники з Poryatunok Tvaryn Kharkiv подякували дітям за щирість і доброту, а юні благодійники поїхали до школи з розумінням того, що способів допомогти тваринам дуже багато, і кожен може вибрати найдоступніший для себе.