До побачення, садочок!

27 Травня 2015

27.05.2015 у дошкільному підрозділі нашого закладу у старшій групі для дітей з порушеннями слуху пройшло свято випускного балу. Це свято зібрало дуже багато гостей: батьків та педагогів.

На свято до дітей завітала відома Мері Поппінс, яка надала корисні поради майбутнім школярам, грала з ними у ігри. Особливо запам’ятався гостям фільм про маленьких дошкільнят, які зростали та навчалися у нашому закладі. Такі ліричні спогади нікого не залишили байдужими. На очах багатьох батьків були сльози щастя та гордості за своїх дітей. Наприкінці заходу була виконана жестова пісня «Прощавай, дитячий садок!».

Ми хочемо побажати всім дітям вирости щасливими, здоровими, слухняними; а батькам бажаємо завжди та в усьому підтримувати своїх дітей. Щасливої дороги! Успіхів вам у шкільному житті!