До Міжнародного дня інвалідів

1 Грудня 2014

3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів. Безумовно, цей день не є святковим. Проте він нагадує про необхідність створення для інвалідів у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

30 листопада 2014року  в Харківскій обласній організації Українского товариства  глухих відбулась зустріч членів товариства з президентом Харківської обласної Асоциації громадських організацій інвалідів та ветеранів війни Семиноженком В.П. і керівником Харківської обласної Асоціації громадських організацій інвалідів та ветеранів війни  Дроботько В.І..

 Зустріч, яка розпочалася Гімном товариства глухих, пройшла в урочистій атмосфері. Семиноженко В.П подарував членам УТОГу, серед яких була педагог навчально-виховного комплексу Васильченко І.Б., річну  передплату на періодичні видання. Спільними зусиллями  активних членів УТОГу та представників нашого навчального закладу було організовано святковий концерт. У залі панувала дружня та доброзичлива  атмосфера. Ця зустріч дала змогу людям з особливими потребами відчути себе повноправними громадянами України.