«Дні щастя у «МакДональдз»

5 Листопада 2015

Керівництвом компанії «McDonalds», найвідомішої та найбільшої корпорації в мережі швидкого харчування, було організовано і проведено чимало благодійних акцій для дітей з особливими освітніми потребами. Наш навчально-виховний комплекс завжди з задоволенням приймає запрошення до ресторанів, головним слоганом яких є вираз «I’m Lovin’it» («Я це люблю»).

3, 4 листопада, в рамках проекту «День Щастя у «МакДональдз», учні 4-12 класів знову змогли відвідати улюблений «дитячий ресторан». Як завжди, працівники закладу радо зустріли наших вихованців і у затишній залі для дитячих свят провели з ними цікаві конкурси та розваги. Школярі поласували смачним Хеппі Мілом і отримали на згадку різні іграшки та веселі сувеніри.

Дякуємо! До нових зустрічей з «McDonalds»! Ми це любимо!