Диспут у закладі

21 Квітня 2021

21.04.2021 у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбулося засідання клубу «Правознавець» у вигляді диспуту за темою «Інклюзивна освіта в Україні» серед учнів 8-12 класів.

У дружньому колі молодь спілкувалася на тему інклюзії в Україні та світі, її мети, підходів, переваг та недоліків. Особлива увага була приділена досягненням дітей з особливими потребами у сфері спорту та культури.

Школярів середньої та старшої школи було об’єднано на дві команди. Для обговорення командам було запропоновано питання щодо теми інклюзивної освіти. Учні активно ділилися своїми міркуваннями про інклюзивне навчання, відстоювали позиції «ЗА» та «ПРОТИ».

Така форма проведення спонукає дітей до активного висловлення власних думок, формування особистого погляду на певні проблеми.