Диктант національної єдності

9 листопада об 11.30  учні навчального закладу зібралися перед телевізором, щоб написати авторський диктант національної єдності  «Україна на зламі тисячоліть».

Диктор (Олександр Авраменко) дав юним мовознавцям декілька порад перед написанням диктанту: учням рекомендувалося мати гарний настрій, звертати увагу на пунктуацію, згадати правила написання власних назв.

Наші діти з цікавістю сприймали патріотичний та пізнавальний текст диктанту у перекладі сурдопедагога і якнайстаранніше записували його до своїх аркушів. Кабінет учні залишили у прекрасному настрої.

Диктант національної єдності був задуманий не для визначення переможців і тих, хто програв, а в ім’я ідеї, тож перевіряти його не рекомендовано.

Ми бажаємо нашим молодим любителям рідної мови успіхів у її вивченні!

Опубліковано 09 Лис 2016 в 14:33. Рубрика: Новини.