День знань

2 Вересня 2019

День знань – особливе свято для школярів, вчителів та батьків. День знань – цесправжнє свято мудрості і доброти.

02.09.2019 року, в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради це свято відбулося за новим форматом – свята-розваги. На ранкове коло школярі завітали разом з батьками.

На території закладу освіти діяли незвичайні осередки, які створені педагогами закладу для того, щоб діти спільно із своїми батьками змогли поділитися враженнями після літніх канікул, долучитися до квестів і майстер – класів.Для учнів 1-го класу проведено квест «Невідомими стежками»,для учнів 2-А і 2-Б класів майстер-класорігамікомпозиція «Голуб»,для учнів 3-4 класів осередок жестової пісні «Співаємо серцем», для учнів 5,6,9 класів квест «Територія здоров’я»,учні 7-8 класів провели екологічний ігромікс, учні 10 класу блукали лабіринтами «Пізнання»,учні 11-го класу провели розважальний івент «Заохочуй друга». Розваги в локаціях були насичені емоційністю та дружньою атмосферою.

Після розваг діти зібралися на майданчику перед школою, де пролунав перший дзвоник. Наприкінці святавсі присутні взяли участь у енергійному флешмобі «Ми – діти планети Земля. Ми – рівні!».