День Знань у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради

1 Вересня 2021

1 вересня 2021 року Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відзначив День Знань і початок нового навчального року.

Щоб почути Перший Дзвоник, на дворі зібралась вся шкільна спільнота – молодші і старші учні, педагоги. А в якості почесних гостей – куратори з Управління Служби безпеки України в Харківській області, студенти Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного Банку України та представники Харківського УТОГу.

До всіх присутніх з теплими словами привітання звернулася директорка закладу Олена Мірошник. Її щиросерду промову підтримали гості, які традиційно підготували для учнів КЗ «ХСШ №5» ХОР цінні дарунки.

У невимушеній атмосфері танців та жестових пісень долучилася до великої шкільної родини група новачків – діти, що цього року вперше сядуть за парти. Несподіваним сюрпризом для всіх дітлахів стала поява улюблених казкових мультяшних героїв, які теж забажали вчитися у нашому закладі.