День захисту прав людини

У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав людини.

Тож з цієї нагоди 10 грудня у нашому закладі було проведено урочистий захід, під час якого вихованці закладу дізналися про права, якими вони володіють від народження, переглянули цікаву слайд-презентацію з теми, полинули в невеликий екскурс у минуле, коли було прийнято Загальну декларацію прав людини. Дітям було донесено думку, що нарівні з невід’ємними правами вони  мають й обов’язки, яких необхідно дотримуватися.

Завдяки цьому заходу наші учні усвідомили, що вони захищені міжнародними законами, і свої права потрібно боронити.

Опубліковано 10 Гру 2014 в 13:26. Рубрика: all, Новини.