День Захисту дітей

1 Червня 2016

01.06.2016 р. у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося свято, присвячене Дню Захисту дітей. На цьому заході були присутні багато дітей та педагогів. Свято розпочалося дружнім хороводом, в якому брали участь діти різних вікових груп. Вихованці під час свята багато грали, танцювали, відгадували загадки про літо та переглядали цікавий мультфільм. Дуже сподобався всім присутнім танок із стрічками “Кольорова країна”; також діти активно грали в ігри “Хто швидше?”, “Кольорові автомобілі”. Наприкінці заходу діти отримали солодкі подарунки.

Літо – прекрасна пора року, яка надає дітям можливість добре відпочити, розважитися, загартуватися. Влітку діти багато грають, радіють життю.

Отже, побажаємо нашій малечі добре відпочити та знайти собі нових друзів. Приємних та радісних днів відпочинку вам, дітки! Ми щиро сподіваємося, що в нашій країні завжди буде мирне небо над головою.