День єднання у КЗ «ХСШ №5» ХОР

15 Лютого 2022

16 лютого 2022 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської  обласної ради з учнями початкових і середніх класів було проведено низку виховних заходів патріотичної спрямованості. Заходи присвячені Дню єднання, запровадженому Указом № 53/2022 Президента України мають на меті посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Протягом дня учні були прикрашені національною символікою, із задоволенням робили селфі на фоні державного прапору України та у спеціально створених до свята тематичних фотозонах. Найкращі фото розміщені у соцмережах з хештегом #UAразом, об′єднані Україною.