День вишиванки в навчально-виховному комплексі

Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг для чоловіка та жінки. Маючи вдома таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє. Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою, а знедавна стали модним аксесуаром у всьому світі.

16 травня 2019 року Україна святкує день Вишиванки і вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради радо долучилися до цього свята. Переважна більшість дітей прийшли в цей день до школи у вишиванках, серед яких особливими були сорочки, що вишивалися власноруч мамами чи бабусями школярів. Разом з педагогами юні шанувальники українських традицій взяли участь у святковому танцювальному флешмобі «Народжені у вишиванках».

Протягом дня у класах проведено виховні заходи: інформаційно-пізнавальні хвилинки, бесіди, перегляд відеоматеріалів, фотосесії та селфі. Бібліотекар підготувала тематичну виставку і розповіла учням про історію національного одягу українців. Всі бажаючі мали можливість відвідати шкільний музей традиційної української вишивки. Наприкінці святкового дня було відзначено учнів, чиї вишиванки сподобалися найбільше.

Опубліковано 16 Тра 2019 в 16:14. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.