День вишиванки в навчально-виховному комплексі

16 Травня 2019

Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг для чоловіка та жінки. Маючи вдома таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє. Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою, а знедавна стали модним аксесуаром у всьому світі.

16 травня 2019 року Україна святкує день Вишиванки і вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради радо долучилися до цього свята. Переважна більшість дітей прийшли в цей день до школи у вишиванках, серед яких особливими були сорочки, що вишивалися власноруч мамами чи бабусями школярів. Разом з педагогами юні шанувальники українських традицій взяли участь у святковому танцювальному флешмобі «Народжені у вишиванках».

Протягом дня у класах проведено виховні заходи: інформаційно-пізнавальні хвилинки, бесіди, перегляд відеоматеріалів, фотосесії та селфі. Бібліотекар підготувала тематичну виставку і розповіла учням про історію національного одягу українців. Всі бажаючі мали можливість відвідати шкільний музей традиційної української вишивки. Наприкінці святкового дня було відзначено учнів, чиї вишиванки сподобалися найбільше.