День вишиванки у дошкільному підрозділі

18 травня дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу організував виставку  присвячену Дню вишиванки. Діти з допомогою конструктору LEGO відтворили казкові візерунки традиційної української вишивки. Українська вишиванка є надзвичайно важливим символом нашого народу, скарбницею глибинних традицій. Яскраві кольори елементів конструктору і різноманітні форми у поєднанні з творчими талантами наших вихованців дали змогу створити надзвичайно красиві роботи. Це і традиційний український одяг, і яскраві рушники, і зразки елементів української вишивки. Під час виставки вихованці ознайомились з символами нашої держави, доторкнулись до історії та відчули себе справжніми дітьми свого народу.

Вітаємо всіх з Днем вишиванки і бажаємо не забувати багаті традиції нашої батьківщини!

Опубліковано 18 Тра 2017 в 07:46. Рубрика: Новини.