27 Жовтня 2023

27 жовтня 2023 року шкільна спільнота Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради вкотре долучилася до наймасовішого флешмобу осені – написання Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності до Дня української писемності та мови.

Цьогоріч українців (і не тільки!) з багатьох куточків України та світу об’єднали «Дороги України» (саме так називається текст Радіодиктанту за авторством української поетеси та перекладачки Катерини Калитко). Символична назва, чи не так?! «Дороги України – переплутані нитки любові, подекуди перерубані, але знову зв’язані у вузел, аби бути ще міцнішими…» – краса та глибокий зміст цієї фрази з тексту Радіодиктанту не залишають байдужими жодного українця. Саме так: участь у цьому заході ще більше об’єднує нас і додає сил, впевненості у Перемогу!

Враження від написання Радіодиктанту можуть бути різними, але ця потужна патріотична хвиля, її позитивний емоційний заряд, спонукають освітян та учнів КЗ «ХСШ №5» ХОР і в подальшому брати участь у подібних флешмоб-акціях єднання навколо рідної мови.