День Святого Валентина

15 Лютого 2017

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

14 лютого 2017 року в НВК розпочався з щирих привітань і зізнань у своїх симпатіях. Діти дарували один одному нехитрі подарунки у вигляді сердець і, звичайно ж, обмінювалися “валентинками”. Молодші школярі презентували своє бачення Дня Святого Валентина – підготували виставку малюнків за темою « Я люблю…», головними героями якої стали батьки, домашні тварини, улюблені види діяльності, іграшки та ігри. У другій половині дня до школи завітали гості з Харківського Будинку культури УТОГ. Вони підготували і провели свято «Любов у наших серцях» для учнів 5-12 класів. Різноманітні конкурси, веселі забави, танці, жестові пісні та гумористичні сценки у виконанні вихованців нашого закладу створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання. Ввечері на старшокласників чекала запальна дискотека, де юнаки та дівчата продовжили спілкування і обмінялися враженнями цього надзвичайного дня.